Szukasz interesującej pracy?

Posiadasz doświadczenie lub interesuje Cię branża elektro-techniczna? Wyróżniasz się kreatywnością i zaangażowaniem? Dołącz do naszego zespołu, czekamy na Ciebie !
Involt Group jest jednym z wiodących dostawców produktów wykorzystywanych w energetyce, kolejnictwie i przemyśle. Nasze produkty są skierowane m.in. do budowy i eksploatacji napowietrznych sieci elektroenergetycznych oraz linii kablowych niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Dzięki doświadczonemu zespołowi, innowacyjności oraz współpracy ze światowymi liderami z branży jesteśmy w stanie zagwarantować usługi i produkty najwyższej jakości. Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania i sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław Region: dolnośląskie
    Zakres obowiązków:
  • – przygotowywanie ofert cenowych oraz realizacja zamówień,
  • – przygotowywanie ofert przetargowych,
  • – zapewnienie bieżącej obsługi klientom firmy,
  • – realizacja zamówień ze sklepu internetowego,
  • – budowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
Wymagania:
  • – wykształcenie wyższe techniczne,
  • – umiejętność analitycznego myślenia,
  • – wysoki poziomu kultury osobistej oraz komunikatywność,
  • – umiejętność utrzymywania relacji z kontrahentami,
  • – bardzo dobrą znajomość środowiska MS Office,
  • – skuteczność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • – znajomość języka angielskiego,
  • – znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • – pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • – pensję stałą i premie za efektywność,
  • – pakiet wdrożeniowy na start – wiedza produktowa i szkolenia z technik sprzedaży,
  • – umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia.
List motywacyjny oraz CV proszę przesyłać na adres: praca@involt.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Involt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Przedstawiciel Handlowy:

Do obowiązków na w/w stanowisku będzie należało m.in. :
  • • pozyskiwanie nowych klientów,
  • • zapewnienie bieżącej obsługi klientom firmy,
  • • budowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami B2B,
  • • odpowiedzialność za nadzorowanie i realizację sprzedaży do kluczowych klientów,
  • • realizacja indywidualnego planu sprzedaży oraz celów indywidualnych.
Wymagania:
  • • wykształcenie minimum wyższe techniczne lub 4-5 rok studiów,
  • • umiejętność analitycznego myślenia,
  • • wysoki poziomu kultury osobistej oraz komunikatywność,
  • • umiejętność utrzymywania relacji z kontrahentami,
  • • bardzo dobrą znajomość środowiska MS Office,
  • • skuteczność, dokładność, odpowiedzialność , zaangażowanie.
Oferujemy:
  • • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • • pensję stałą i premie za efektywność,
  • • pakiet wdrożeniowy na start – wiedza produktowa i szkolenia z technik sprzedaży,
  • • narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy i samochód służbowy
Aplikacje: list motywacyjny i CV proszę wysyłać na adres e-mail rekrutacja@involt.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA NA POTRZEBY PROCESU REKRUTACJI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1)) – dalej RODO, informuję, iż:
  • 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka INVOLT Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-530) przy ul. Granicznej 105;
  • 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
  • 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.
  • 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  • 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji prowadzonej przez INVOLT Sp. z o.o.
  • 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy rekrutacja@involt.pl
  • 7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy RODO;
  • 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Co zyskasz, współpracując z nami?

Wiedzę, bogate doświadczenie i możliwość realizacji ciekawych projektów, ale przede wszystkim zyskasz na rozwoju osobistym poprzez pracę na właściwym miejscu.

RODO – obowiązek informacyjny

Informujemy, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W związku z wprowadzanymi zmianami przygotowaliśmy dla Państwa informację , która opisuje w jaki sposób INVOLT Sp. z o.o. korzysta z Państwa danych.

KLAUZULA

INVOLT sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-519) przy ul. Jerzmanowskiej 4D, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że:

Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z realizacją usług i zamówień , które Pan/Pani zamówił(a)/ złożył(a),

  • podanie danych było dobrowolne ale niezbędne w celu umożliwienia obsługi,
  • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) oraz c) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
  • posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych,
  • dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji umowy/zamówienia , i przedawnienia roszczeń z niej wynikających oraz do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • Pana/Pani dane mogą zostać przekazane naszym partnerom, którzy zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych, realizują przesyłki oraz zapewniają bieżącą obsługę prawną, z których korzystamy oraz firmie odpowiedzialnej za niszczenie dokumentacji,
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
  • istnieje możliwość kontaktu z INVOLT Sp. z o.o. w sprawie ochrony danych pod adresem: biuro@involt.pl