Poznaj nasz zespół.

Nasz zespół pracowników tworzą specjaliści w swojej dziedzinie o szerokich kompetencjach i bogatym doświadczeniu. Za sukcesem naszej firmy stoi w głównej mierze kadra pracownicza, która jest największą wartością firmy.

Robert Fornalczyk
Prezes
Grzegorz Woźniczka
Wiceprezes

 
Małgorzata Fornalczyk
Kierownik Biura
+48 519 041 812
malgorzata.fornalczyk@involt.pl
Małgorzata Janiak
Specjalista ds. administracji i logistyki
+48 519 041 825
malgorzata.janiak@involt.pl
Ewelina Siwek
Specjalista ds. administracji i logistyki
+48 539 602 174
ewelina.siwek@involt.pl
Adrianna Sibera
Specjalista ds. administracyjno-biurowych
+48 71 726 26 59
lub +48 532 471 942
adrianna.sibera@involt.pl
 
Katarzyna Ledwoń
Specjalista ds. administracyjno-biurowych
+48 666 079 584
katarzyna.ledwon@involt.pl
Justyna Weidgang
Specjalista ds. realizacji zamówień
+48 882 826 430
justyna.weidgang@involt.pl
Małgorzata Sławińska
Asystentka Zarządu
+48 539 861 906
malgorzata.slawinska@involt.pl

 
Agnieszka Kowalewska
E-commerce Manager
+48 884 209 363
agnieszka.kowalewska@involt.pl
Miłosz Bieniek
Brand Manager
+48 532 438 533
milosz.bieniek@involt.pl
Marcin Ciepiela
Specjalista ds. Produktu
+48 882 822 251
marcin.ciepiela@involt.pl

 
Ewa Kalus
Kierownik ds. Ofertowania
+48 519 041 810
ewa.kalus@involt.pl
Tomasz Paszkiewicz
Specjalista ds. Ofertowania
+48 538 626 249
tomasz.paszkiewicz@involt.pl
Mariola Tatys
Specjalista ds. Ofertowania
+48 532 728 184
mariola.tatys@involt.pl
Sandra Gwóźdź
Specjalista ds. Ofertowania
+48 668 887 833
sandra.gwozdz@involt.pl
Aleksandra Kryrowicz
Specjalista ds. Ofertowania
+48 884 209 399
aleksandra.kryrowicz@involt.pl
Kamil Zieleniecki
Specjalista ds. Ofertowania
+48 539 022 213
kamil.zieleniecki@involt.pl
Barbara Jasińska
Specjalista ds. ofertowania i sprzedaży
+48 523 471 791
barbara.jasinska@involt.pl

 
Martyna Owczarek
Specjalista w Dziale Finansowym
+48 889 058 189
martyna.owczarek@involt.pl

 
Damian Kuśmirek
Dyrektor Handlowy
+48 539 699 129
damian.kusmirek@involt.pl
Marek Matczak
Dyrektor Rynku Wysokich Napięć
+48 883 848 266
marek.matczak@involt.pl
Gabriela Raczkowska
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
+48 519 400 047
gabriela.raczkowska@involt.pl
Sylwia Rzeszutek
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
+48 882 357 610
sylwia.rzeszutek@involt.pl
Wioleta Jachimczyk-Batko
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
+48 539 699 797
wioleta.jachimczyk@involt.pl
Damian Kociołek
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
+48 509 746 850
damian.kociolek@involt.pl
Łukasz Sitnicki
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
+48 508 203 910
lukasz.sitnicki@involt.pl
Łukasz Dybicki
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
+48 734 490 250
lukasz.dybicki@involt.pl
 
 
Piotr Rzońca
Kierownik ds. Fotowoltaiki
+48 668 385 126
piotr.rzonca@insun.pl
Mateusz Olek
Specjalista ds. Fotowoltaiki
+48 692 425 882
mateusz.olek@insun.pl
Basta Joanna
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
+48 532 569 860
joanna.basta@insun.pl


RODO – obowiązek informacyjny

Informujemy, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W związku z wprowadzanymi zmianami przygotowaliśmy dla Państwa informację , która opisuje w jaki sposób INVOLT Sp. z o.o. korzysta z Państwa danych.

KLAUZULA

INVOLT sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-519) przy ul. Jerzmanowskiej 4D, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że:

Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z realizacją usług i zamówień , które Pan/Pani zamówił(a)/ złożył(a),

  • podanie danych było dobrowolne ale niezbędne w celu umożliwienia obsługi,
  • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) oraz c) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
  • posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych,
  • dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji umowy/zamówienia , i przedawnienia roszczeń z niej wynikających oraz do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • Pana/Pani dane mogą zostać przekazane naszym partnerom, którzy zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych, realizują przesyłki oraz zapewniają bieżącą obsługę prawną, z których korzystamy oraz firmie odpowiedzialnej za niszczenie dokumentacji,
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
  • istnieje możliwość kontaktu z INVOLT Sp. z o.o. w sprawie ochrony danych pod adresem: biuro@involt.pl